Groei in duurzaam beleggen Triodos
De 'duurzame' beleggingsfondsen van Triodos Bank doen het goed. Vorig jaar groeiden de fondsen die zich onder meer richten op de biologische landbouw, met 15 procent. Dat blijkt uit het jaarverslag over 2013 van Triodos Bank.
De groene fondsen specialiseren zich in duurzame sectoren als microfinanciering, biologische land- en tuinbouw, duurzame energie en beursgenoteerde ondernemingen die bovengemiddeld presteren op sociaal- en ecologisch beleid.
Het totaal beheerd vermogen in de negentien fondsen bedroeg eind vorig jaar 2,5 miljard euro, 317 miljoen meer dan een jaar eerder. Gezien de marktontwikkelingen ziet Triodos Bank dit als een goed resultaat.
Organic Growth Fund
Begin dit jaar introduceerde Triodos het Organic Growth Fund. Dit ‘evergreen’ fonds verstrekt langetermijnleningen en aandelenkapitaal aan koploperondernemingen in biologische voeding en duurzame consumentenproducten in Europa.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Valtra G125 trekker
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 2038R (AKK) #781742
Gebruikt, € 34.099
-

John Deere 7430 trekker (MAA) #134086
Gebruikt, P.O.A.
-

Valtra 6350 trekker
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Woensdag33° / 17°0 %
-
Donderdag28° / 19°5 %
-
Vrijdag24° / 15°35 %











