Paardentrailercontroledagen De Witte Smid
De veiligheid van paardentrailers wordt in maart weer gecheckt bij de paardentrailercontroledagen. Die vinden plaats bij de vestigingen van De Witte Smid.
Tijdens de controle wordt de paardentrailer op meer dan 25 punten beoordeeld, zoals de oplooprem, de banden, het chassis, de verlichting, de achterklep, het hang- en sluitwerk, de wanden en de bodem.
Vooral de banden en de bodem zijn zorgenkindjes, geeft het aanhangwagenbedrijf aan. Veel banden zien er als nieuw uit, maar zitten boordevol haarscheurtjes. Deze kunnen resulteren in een klapband.
Rotte bodem
Verder is er aandacht voor de de bodem. Deze kan zo verrot zijn, dat het paard erdoorheen zakt, weet De Witte Smid. Na de controle krijgen eigenaren een keuringsrapport en persoonlijke toelichting.
De controledagen vinden plaats op vrijdag 7 en zaterdag 8 maart in Arnhem, op vrijdag 14 en zaterdag 15 maart in Raalte, op vrijdag 21 en zaterdag 22 maart in Aalten en op vrijdag 28 en zaterdag 29 maart in Warnsveld.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Z665 Hydro
Gebruikt, € 2.000
-

JOHN DEERE X350R ZITMAAIER 42" (HIL) #692563
Gebruikt, € 7.054
-

T7.315 Heavy Duty New Generation PLM12
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 7R 350 (DAA) #22228
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Bestuurslid Vakgroep Konijnenhouderij
LTO Nederland - NL
Directeur Verenigingsbureau VAB
VAB - NL
Weer
-
Zondag12° / 8°80 %
-
Maandag12° / 7°70 %
-
Dinsdag14° / 7°50 %











