Valentijnsomzet FloraHolland in de lift
FloraHolland heeft in de Valentijnsperiode 3 procent meer verkocht dan verleden jaar. De omzet kwam uit op 250 miljoen euro, meldt de bloemenveiling.
De stijging werd gerealiseerd in een roerige periode. De bloemenveiling had in de aanloop naar Valentijnsdag te kampen met stakingen.
Het personeel wilde een beter sociaal plan voor de tweehonderd werknemers die moeten afvloeien vanwege een reorganisatie. Hierover is inmiddels een akkoord bereikt.
Rode roos
De rode roos was, evenals in voorgaande jaren, het populairst. Tientallen miljoenen rozen vonden hun weg naar afnemers, stelt FloraHolland.
Daarnaast was er een ruim aanbod aan andere kleuren bloemen.
Gunstige weer
'Het gunstige weer van de afgelopen weken zorgde ervoor dat de bloemenproductie genoeg toenam om de grote Valentijnsvraag op te kunnen vangen', zegt een woordvoerder van de bloemenveiling.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Case IH FARMALL 120M
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X107 ZITMAAIER MY 2026 (HAE) #781549
Gebruikt, P.O.A.
-

Triltandcultivator (LIE) #694500
Gebruikt, € 250
-

Evers MUSTANG 11-303
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Woensdag26° / 20°0 %
-
Donderdag22° / 16°0 %
-
Vrijdag23° / 14°5 %















