Pantera 4502 veldspuit gelauwerd
De op Agritechnica 2013 nieuw geïntroduceerde Pantera 4502 zelfrijdende veldspuit heeft het prestigieuze iF Label gewonnen. De jury kent de iF design award toe aan opmerkelijke design-prestaties.
Deze onderscheiding bevestigt het werk van de ontwerpers van Amazone en ontwerpbureau ErgoForm Design. Zij wisten de hoger prestaties van de machine te combineren met een succesvol design.
Met een optimaal zicht rondom vanuit de cabine en het functionele concept voor het vullen en toegankelijkheid gooide de Pantera eveneens hoge ogen. Bovendien werd de gebruiks- en onderhoudsvriendelijkheid bij de beoordeling van het ontwerp als zeer positief beoordeeld.
Beoordelingscriteria
Dit samenspel van vorm en prestatie voor de categorie ‘Transportation design/special vehicles’ aangemelde Pantera 4502 heeft de jury overtuigd en enthousiast gemaakt.
Tot de beoordelingscriteria van de jury behoorden, naast de kwaliteit van het ontwerp, ook de afwerking en materiaalkeuze, de mate van innovatie en de milieuvriendelijkheid, de functionaliteit en ergonomie en visualisatie van gebruik en veiligheid.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Deutz Fahr 6165.4 TTV (ZIJ) #778001
Gebruikt, P.O.A.
-

Iseki TM 3185 compacttractor
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6110R trekker #23 (LIE) #60581
Gebruikt, P.O.A.
-

Deutz Fahr Agrotron 6150 TTV tractor (REU) #776304
Gebruikt, € 92.500
Vacatures
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Maandag13° / 2°35 %
-
Dinsdag15° / 1°10 %
-
Woensdag16° / 1°10 %











