LTO wil QLL behouden
LTO wil het diertransportkeurmerk QLL verbeteren en in de lucht houden. Als QLL per 1 maart 2014 toch haar faciliteiten kwijt raakt, wil LTO het transport onderbrengen in aparte IKB-modules voor varkens, vleeskalveren en weideschapen.
Bestaansrecht weg
Dat wordt de inzet van het bestuurlijke overleg dinsdag op het ministerie van Economische Zaken. Staatssecretaris Dijksma schreef deze week aan de Tweede Kamer dat zij de erkenning van QLL en alle daarbij behorende faciliteiten per 1 maart intrekt.
Wanneer de staatssecretaris QLL de faciliteiten ontneemt, verdwijnt het bestaansrecht van QLL. Om te voorkomen dat alles wat wel goed geregeld is verloren gaat pleit LTO voor het onderbrengen van het transport bij de IKB’s. Voor sectoren die geen IKB hebben denkt LTO aan een aparte koepel.
‘Aftasten waar de mogelijkheden liggen’, zegt portefeuillehouder Mark Tijssen van de LTO-vakgroep Varkenshouderij.
Lees meer hierover zaterdag inNieuwe
Oogst
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

GF8501 MH
Gebruikt, € 2.500
-

Fendt 718 Gen6 Power Plus Set2
Nieuw, P.O.A.
-

Kuhn GF 8700
Gebruikt, P.O.A.
-

Iseki TM 3217
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Weer
-
Dinsdag13° / 11°75 %
-
Woensdag12° / 11°20 %
-
Donderdag10° / 7°10 %













