'Helft bewoners aardbevingsgebied wil weg'
Meer dan de helft van de inwoners van Noord-Groningen wil bij voorkeur buiten het gaswinninggebied wonen om zich weer veilig te voelen. Dat concludeert hoogleraar Volkshuisvesting en grondmarkt George de Kam van Rijksuniversiteit Groningen.
De angst en ongerustheid vanwege de aardbevingen in Noordoost-Groningen is onder de inwoners van het aardbevingsgebied de afgelopen jaren sterk gestegen.
Er overheerste in 2009 het beeld dat het met de aantasting van het woongenot wel mee zou vallen.
Impact
De impact van de aardbevingen in 2013 is echter aanzienlijk. Mogelijk wordt die impact zelfs sterker gevoeld omdat menigeen daar eerder dacht dat het wel mee zou vallen.
De Kam publiceerde onlangs zijn rapport 'Opvattingen van bewoners over de effecten van aardbevingen op het woongenot en de woningwaarde Groningen'.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Z665 Hydro
Gebruikt, € 2.000
-

Case IH PUMA 185 CVX AFS CONNECT
Gebruikt, P.O.A.
-

Fendt 728 Gen7 Power+
2024, P.O.A.
-

Case IH PUMA 185 CVX
2014, P.O.A.
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Vacature veldmedewerker Agrarisch Natuur en Landschapsbeheer (ANLb)
BoerenNatuur Brabant Oost - NL
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Weer
-
Zaterdag12° / 7°95 %
-
Zondag11° / 7°95 %
-
Maandag11° / 6°90 %














