Goed boekjaar voor CRV
CRV sloot boekjaar 2012-2013 af met een nettoresultaat van 1 miljoen euro voor uitbetaling van ledenvoordeel. Dat resultaat kwam onder meer tot stand door gericht te werken aan de efficiëntie van de bedrijfsvoering, waarbij de kosten werden teruggebracht.
Na een verliesgevend boekjaar 2011-2012 lag de focus bij de veeverbeteringscoöperatie op het herstel van het financieel resultaat, door onder meer in de kosten te snijden.
'Dit besparen op kosten heeft helaas ook geleid tot een besparing in arbeidplaatsen', legt directievoorzitter Roald van Noort uit.
Omzet en marktaandeel
Verder stegen de omzet en het marktaandeel van CRV in onder meer West-Europa, Nieuw-Zeeland en de Verenigde Staten.
Minder goed ging het in Brazilië, dat wordt geteisterd door droogte en een economische crisis, met grote gevolgen voor de landbouw. De netto-omzet van CRV kwam uit op 168 miljoen euro. Dat is nagenoeg gelijk aan het boekjaar ervoor, staat in het jaarverslag.
Ledenvoordeel
CRV wil 0,5 miljoen euro van het nettoresultaat uitkeren als ledenvoordeel.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere 6125M (BIE) #58216
Gebruikt, P.O.A.
-
JOHN DEERE 6 155M TREKKER (EMA) #90164
Gebruikt, P.O.A.
-
Gianni Ferrari GTR200
2015, P.O.A.
-
John Deere 6090M trekker (HEN) #691710
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Vertegenwoordiger M/V
KI Kampen - Dalfsen, Nederland
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen