LTO Noord biedt hulp aan in Groningen
LTO Noord Groningen heeft een gesprek gehad met voormalig burgemeester van Groningen Jacques Wallage en oud-staatssecretaris van Milieu Pieter van Geel over de problemen rond de aardbevingen in Noordoost-Groningen.
'We hebben onze hulp aangeboden op het gebied van kennis', zegt LTO Noord Groningen-voorzitter Hilbrand Sinnema.
LTO Noord Groningen heeft bovendien de problematiek benadrukt voor de landbouw. 'We hebben te maken met boeren die al tientallen jaren op hun bedrijf ondernemen en destijds heel goede gebouwen hebben neergezet. Door toedoen van de overheid worden deze gebouwen ondermijnd.'
Waarderen
Wallage en Van Geel waarderen de opstelling van LTO Noord, geeft Sinnema aan. 'Zij vinden het heel goed dat wij een constructieve houding aannemen om een oplossing voor het probleem te zoeken.'
Provincie Groningen stelde Wallage en Van Geel begin november aan als kwartiermakers naar aanleiding van de commissie-Meijer. Die commissie stelde voor een dialoogtafel op te zetten in het aardbevingsgebied.
De twee bemiddelaars moeten voor 1 februari met een voorstel komen over de voorwaarden waaraan het overlegorgaan moet voldoen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 328A achtermaaier met kneuzer
2012, € 6.950
-

John Deere 2026R zonder cabine (ALM) #701596
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE 2032R COMPACTTREKKER (MOL) #781743
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn Vari Master 151 ploeg (LIE) #777268
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Dinsdag23° / 11°0 %
-
Woensdag28° / 11°0 %
-
Donderdag33° / 15°0 %
















