Bedrijfsovername steeds later
Bedrijfsovername vind op steeds latere leeftijd plaats. Dat meldt LEI Wageningen UR in samenwerking met het Centraal Bureau voor de Statistiek in de jaarlijkse landbouwtellingen.
De gemiddelde leeftijd van de ondernemer bij persoonlijke ondernemingen, zoals een eenmanszaak of maatschap, stijgt langzaam sinds 2007. Daaruit concludeert LEI Wageningen UR dat bedrijfsovername op latere leeftijd plaatsvindt.
Uit de analyse blijkt dat de bedrijven, waarbij een bedrijfsopvolger aanwezig is, procentueel het meest voorkomen bij de bedrijven met de grootste standaardopbrengst.
Opvolger
Van de kleinste bedrijven had in 2008 31 procent een opvolger, terwijl dit voor de bedrijven met een standaardopbrengst van 250.000 euro en meer ongeveer 80 procent was.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X350R (WCH) #692550
Gebruikt, € 6.966
-
John Deere Tractor 7530 PREMIUM (HA) #137319
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Tractor 6150R (BS) #90176
Gebruikt, P.O.A.
-
Iseki Tractor, compact TU1700 (LH) #694498
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Projectmedewerker biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker Agrarisch Natuurbeheer
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Weer
-
Woensdag31° / 18°65 %
-
Donderdag23° / 15°20 %
-
Vrijdag24° / 11°15 %