Onderzoek naar beschoeiing Eemskanaal
Provincie Groningen laat deze week onderzoek uitvoeren naar de beschoeiing langs het Eemskanaal. De uitkomsten worden 20 november verwacht.
De provincie laat het onderzoek tussen Woltersum en Garmerwolde uitvoeren op aandringen van vier burgemeesters van Appingedam, Delfzijl, Loppersum en Ten Boer. Duikers inspecteren de damwanden en maken er foto's van.
Een groep bewoners aan de Washuisterweg in Ten Boer, onder wie melkveehouder Willem van Cooten, uitten hun zorgen over de slechte beschoeiing bij gemeente Ten Boer.
Ongerustheid wegnemen
De provincie wil met het onderzoek de ongerustheid bij de mensen wegnemen, stelt woordvoerder Brigitte Niemeijer van provincie Groningen.
'De inspectie hebben wij naar voren gehaald. Aan de bovenkant zijn de houten damwanden wat beschadigd. We zijn ervan overtuigd dat het onder water in orde is', zegt Nijmeijer.
Per 1 januari is het Rijk verantwoordelijk voor de beschoeiing.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Pottinger Ploeg Servo 45 M Plus (5) 46 Wc (BV) #26178
Gebruikt, P.O.A.
-
Veiligheidsgewichtblok
Gebruikt, € 2.400
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X147R (EL) #692320
Gebruikt, € 4.999
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X127 (HA) #692290
Gebruikt, € 3.950
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Donderdag18° / 8°60 %
-
Vrijdag21° / 12°10 %
-
Zaterdag24° / 12°20 %