Al 37 deelnemers voor verkiezing Beste LMB
Al 37 Nederlandse landbouwmechanisatiebedrijven hebben zich aangemeld voor de verkiezing Beste LMB. Dat is al ruim voldoende voor een volwaardige verkiezing, stellen de organisatoren.
Om nog meer bedrijven de kans te geven deel te nemen aan de wedstrijd, verlengt de organisatie de inschrijftermijn tot maandag 18 november.
De verkiezing van het Beste Landbouwmechanisatiebedrijf van Nederland is een initiatief van Landbouwmechanisatie en PTC+. Brancheorganisatie Fedecom en agrarisch marktonderzoeksbureau Geelen Consultancy ondersteunen de verkiezing.
Hogere kwaliteit
Met de prijs willen vakblad Landbouwmechanisatie en het PTC+-trainingscentrum in Ede bijdragen aan een nog hogere kwaliteit van de mechanisatiebedrijven en de landbouwmachines in Nederland. De prijsuitreiking is vrijdag 11 april in Ede.
Ieder landbouwmechanisatiebedrijf in Nederland kan zich inschrijven voor de verkiezing tot en met maandag 18 november 2013.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Challenger Tractor MT765 (SO) #691780
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X167R (HA) #692917
Gebruikt, € 5.644
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X107 (HA) #692283
Gebruikt, P.O.A.
-
Valtra T162e Versu
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Projectmedewerker biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker Agrarisch Natuurbeheer
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Weer
-
Woensdag31° / 18°65 %
-
Donderdag23° / 15°20 %
-
Vrijdag24° / 11°15 %