Boomteeltdocent op hoogte van handel/afzet
Boomteeltdocenten van nagenoeg alle agrarische opleidingscentra's (AOC’s) en enkele Belgische collega's lieten zich eind vorige week in Boskoop informeren over de ontwikkelingen op het gebied van handel en afzet in de boomkwekerij.
Tijdens de docentendag stond de vraag centraal hoe het boomteeltonderwijs optimaal kan aansluiten op actualiteiten van de praktijk. Stichting Beurshal en InfoGroen gaven uitleg over het gebruik van ICT bij handel en afzet.
Tijdens de excursies naar Pannebakker, Floralis Boskoop en Hebe Center Holland kwam naar voren dat er sterke behoefte is aan maatwerk op bedrijfsniveau voor het ontwikkelen van medewerkers.
De sectoren boomkwekerij en bloemisterij komt qua afzet steeds dichter bij elkaar. Dit vraagt tevens meer samenwerking van opleiders en bedrijfsleven uit beide sectoren om een adequaat aanbod te leveren aan (bij)scholing.
Organisatie
De dag werd georganiseerd door de LTO Vakgroep Bomen en Vaste planten. Dat gebeurde in samenwerking met de scholingsconsulent Boomkwekerij en PPO Boomkwekerij, met financiële ondersteuning van Groene Kennis Coöperatie, Fonds Colland Arbeidsmarktbeleid en Stichting Beurshal.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Steyr 6185 CVT
2014, P.O.A.
-

Topcon Automatisch stuursysteem RTK
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 7430 trekker (MAA) #134086
Gebruikt, P.O.A.
-

Lely Lotus 900 schudder
2008, € 8.950
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Weer
-
Dinsdag25° / 15°20 %
-
Woensdag24° / 17°50 %
-
Donderdag19° / 12°70 %














