Versnellingsprojecten gaan goed
De ‘versnellingsprojecten’ die voor doorbraken moeten zorgen in het verduurzamen van de veehouderij, hebben succes. Dat is het oordeel van staatssecretaris Sharon Dijksma (EZ).
De partners in de Uitvoeringsagenda Duurzame Veehouderij (UDV) hebben afgelopen jaar acht versnellingsprojecten opgestart. ‘Hoewel de projecten nog volop lopen, zie ik mooie tussenresultaten ontstaan’, schrijft Dijksma aan de Kamer.
Als voorbeeld noemt ze de verkenningen van drie dierlijke ketens naar de mogelijkheden voor welzijnsvriendelijker diertransport. Ook het voornemen van de gezamenlijke supermarkten om dit najaar een diervriendelijke week te stimuleren, spreekt haar aan.
Rapportage
Dijksma benadrukt de successen naar aanleiding van de nieuwste voortgangsrapportage over de Uitvoeringsagenda Duurzame Veehouderij die deze week is verschenen. De UDV is een samenwerkingsverband van bedrijfsleven (onder meer LTO Nederland), maatschappelijke organisaties en overheden.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Burma 11-275
Gebruikt, € 1.500
-
Holaras Jumbo HK-HUS kuilverdeler
2024, P.O.A.
-
Gianni Ferrari Turbo 4 Fifty
2017, P.O.A.
-
Gewichtblok 450 KG ECO
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Projectmedewerker biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker Agrarisch Natuurbeheer
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Weer
-
Woensdag31° / 18°65 %
-
Donderdag23° / 15°20 %
-
Vrijdag24° / 11°15 %