Bouwstenen voor konijnenhouders
De konijnenhouderij heeft nu goede bouwstenen in handen om verder te komen met de verduurzaming van de sector. Dat zegt Sjef Lavrijsen, voorzitter van LTO Konijnenhouderij.
Lavrijsen reageert op het rapport Konijnen op Koers, dat vanmorgen is gepresenteerd door de WUR. Het geeft de ondernemers concrete oplossingen voor problemen waar ze in de praktijk mee kampen.
Behoeften konijn
De onderzoekers hebben de behoeften van het konijn een hele grote plaats gegeven. Dat geeft bouwstenen voor een beter dierenwelzijn, maar ook voor een beter milieu. Ze houden bovendien rekening met het rendement van het bedrijf.
Bij de presentatie van het rapport aan staatssecretaris Henk Bleker liet de Dierenbescherming weten blij te zijn met de vernieuwende ideeën. Een woordvoerder prees de samenwerking met de konijnenhouderij die volgens haar 'een open blik' heeft.
Heldere koers
Bleker sloot daar bij aan. Hij noemde het 'een verdienste van alle betrokken partijen dat ze, ondanks uiteenlopende belangen, toch tot een heldere koers voor deze sector zijn gekomen.'
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6090M trekker (MAA) #782149
Gebruikt, € 58.950
-

John Deere Z515E ZEROTURN 48" (HEN) #692998
Gebruikt, P.O.A.
-

Kongskilde Vibroflex cultivator (ZIJ) #757380
Gebruikt, P.O.A.
-

Gewichtblok 1450 kg TOP
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Dinsdag33° / 19°15 %
-
Woensdag26° / 18°0 %
-
Donderdag22° / 15°10 %











