Biologische uien doen stapje terug
De notering van biologische uien daalde gisteren op de landbouwbeurs in Emmeloord voor beide groftesorteringen met gemiddeld 2 euro per 100 kilo.

De 30 procent grove uien noteren 36 tot 38 euro per 100 kilo en de notering voor de 60 procent grove uien komt op 38 tot 40 euro per 100 kilo. Landbouwbeurs Noord- en Centraal Nederland (LNCN) omschrijft de stemming op de markt voor biologische uien als rustig.
De prijzen voor gele zaaiuien zijn deze week in Emmeloord verder gestegen. De notering voor 30 procent grof komt op 15 tot 16 euro per 100 kilo. Dat is gemiddeld 0,25 euro meer dan vorige week. De 60 procent grove uien noteren 0,50 euro hoger op 16 tot 17 euro per 100 kilo.
Rode zaaiuien
Net als voor gele zaaiuien beoordeelt de noteringscommissie van LNCN ook de markt voor rode zaaiuien als prijshoudend. Rood noteert afhankelijk van de maatsortering en kwaliteit 17 tot en met 23 euro per 100 kilo.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Lely Splendimo 320FC Frontmaaier
2014, P.O.A.
-
New Holland T5.95 DualCommand
2012, P.O.A.
-
Iseki SXG15H
2009, P.O.A.
-
New Holland TN75S
2001, P.O.A.
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Projectmedewerker biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker Agrarisch Natuurbeheer
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Weer
-
Zaterdag21° / 14°30 %
-
Zondag21° / 14°95 %
-
Maandag18° / 13°90 %