Nieuwe modellen Fendt Katana
Fendt komt met nieuwe modellen van de Katana veldhakselaar. Naast de vorig jaar gelanceerde Katana 65 komt de fabrikant met de Katana 85 en de Katana 50.
De Katana 65 veldhakselaar met 653 pk krijgt er met de Katana 50 een broertje bij. Deze heeft een achtcilinder motor met een inhoud van 16 liter en 510 pk. Verder zijn de hakselaars technisch aan elkaar gelijk.
De Katana 85 heeft een twaalfcilinder motor met een inhoud van 21 liter en 850 pk. Voor deze hakselaar zijn grotere banden beschikbaar dan voor de 65 en 50. Dit geeft de machine een grotere bodemvrijheid en meer trekkracht.
Brandstoftanks
Daarnaast is er keuze uit verschillende brandstoftanks: 1.350 liter of een tank met twee kamers van 1.100 en 250 liter, waarbij de kleine is te gebruiken voor een conserveringsmiddel.
Van de Katana maakt Fendt er op jaarbasis zo’n 120 stuks, tot nu toe vooral voor de Duitse markt. Italië, Frankrijk en Engeland hebben inmiddels ook kennisgemaakt met de veldhakselaar van Fendt. De eerste Katana komt waarschijnlijk in 2014 naar Nederland.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Fendt Lotus 1250T schudder
2024, P.O.A.
-

Alltrec 4810T (HIL) #21051
Gebruikt, € 45.000
-

John Deere 6R 155 trekker (BIE) #778054
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X350 ZITMAAIER (BIE) #692142
Gebruikt, € 5.313
Vacatures
Directeur Verenigingsbureau VAB
VAB - NL
Veldcoördinator en ecologisch medewerker Agrarisch Natuur- en Landschapsbeheer
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Projectleider
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Woensdag6° / 0°20 %
-
Donderdag5° / 1°75 %
-
Vrijdag4° / 1°80 %









