Gratis TCO-boom voor twaalf gemeenten
Het sfeervolle sortimentsbos van Expo TreeCentreOpheusden is twaalf bomen armer. Gemeenten die de beurs in Dodewaard bezochten mochten een boom uitzoeken.

Het aantal gemeenten dat de beurs bezocht, viel tegen. De beursorganisatie had alle gemeenten in Nederland (zo'n vierhonderd) uitgenodigd de beurs te bezoeken. Als lokkertje konden de gemeenten een boom in het sortimentsbos uitzoeken.
Slechts twaalf gemeenten gaven gehoor aan de oproep van Expo TCO. 'Maar liefst vijf gemeenten uit Overijssel ontvangen binnenkort een boom uit Opheusden', meldt tijdelijk boswachter Arie van de Kolk. De bomen worden na de beurs gratis bezorgd en geplant.
Zaken doen
Hoewel met 2.100 bezoekers het aantal van vorig jaar niet werd overschreden, zijn volgens Sandra van Tol de meeste standhouders tevreden. 'Over het algemeen is iedereen tevreden. 70 procent van de standhouders zegt volgend jaar weer te willen komen.'
Volgens Van Tol was de eerste dag qua bezoekers matig. 'Gisteren waren er vooral veel Duitsers en andere buitenlanders. Standhouders zeggen ook goed zaken te hebben gedaan.'
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X584 (BS) #692431
Gebruikt, P.O.A.
-
Lemken Ploeg Juwel 8 (MM) #29138
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Tractor 6090M (LH) #691710
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker Z315E Zeroturn maaier (MG) #692447
Gebruikt, P.O.A.
Weer
-
Zaterdag19° / 6°5 %
-
Zondag19° / 7°0 %
-
Maandag20° / 6°10 %