Vervanging bruggen over de Reewetering
Provincie Zuid-Holland en het hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard vervangen twee bruggen over de Reewetering. Het gaat om de bruggen in de N207 (Schoonhovenseweg) en de parallelweg (Opweg) in Bergambacht.
De nieuwe bruggen krijgen een grotere doorstroombreedte, waardoor de afvoer van water via de Reewetering richting gemaal Krimpenerwaard verbetert. Gemaal Krimpenerwaard ligt op de grens van Lekkerkerk en Bergambacht en pompt het water op de rivier de Lek.
Breedte
Het vervangen van de bruggen is onderdeel van het watergebiedsplan voor de Krimpenerwaard. Bruggen die een knelpunt vormen in de waterafvoer van hoofdwatergangen, worden verwijderd of vervangen door bruggen met een grotere doorstroombreedte.
De bruggen over de Reewetering hebben nu een breedte van 2 tot 3 meter. De nieuwe bruggen krijgen een breedte van 6 meter.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6R 150 trekker (AKK) #688016
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 150 trekker (REU) #778490
Gebruikt, P.O.A.
-

Pottinger Novacat 442 achtermaaier
2025, € 24.941
-

Fendt 826 S4 Vario Profi Plus+ RTK
2015, P.O.A.
Vacatures
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Maandag13° / 2°25 %
-
Dinsdag15° / 3°10 %
-
Woensdag17° / 1°10 %











