Natuur en Milieufederaties achter akkoord
Het Energieakkoord leidt tot een stabieler investeringsklimaat voor bedrijven. Het vormt daarmee volgens Natuur en Milieufederaties een belangrijke grondslag om de energiedoelen te halen.
De belangenbehartigers zien veel kansen om het akkoord, dat 10 juli werd gesloten, op regionaal niveau uitwerking te geven en staan klaar om dit op te pakken.
Samen met Greenpeace, Natuur & Milieu, Milieudefensie en het Wereld Natuur Fonds vertegenwoordigden zij de Nederlandse milieubeweging in de SER-onderhandelingen.
Regionale kansen
'Duurzame energie en energiebesparing zijn thema’s waar wij stevig op inzetten', geeft directeur Siegbert van der Velde van Natuur en Milieufederatie Groningen aan.
'Met onze provinciale servicepunten HIER Opgewekt ondersteunen we decentrale energieopwekking en werken we aan draagvlak voor duurzame energie.'
Draagvlak
Juist dit draagvlak is volgens Van der Velde nodig om regionale vraagstukken als de ruimtelijke inpassing van duurzame energiebronnen op te lossen.
'We hebben er hard voor gevochten om deze punten terug te laten komen in het akkoord en gaan graag snel aan de slag om de maatregelen uit te voeren.'
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Kuhn Schudder GF 10601 (ZND) #693369
Gebruikt, € 5.750
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X350 (ZOB) #692935
Gebruikt, P.O.A.
-
New Holland BOOMER 25
2019, € 12.500
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker Z335E Zeroturn maaier (BV) #47126
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Woensdag21° / 9°10 %
-
Donderdag20° / 9°10 %
-
Vrijdag20° / 6°10 %