A12 afgesloten bij ontmanteling bom
De vliegtuigbom die gisteren in Moerkapelle is ontdekt op een akker, wordt pas zaterdagochtend onschadelijk gemaakt. Dat is vanmiddag bekendgemaakt. De bom levert gevaar op voor nabijgelegen leidingen voor gas en kerosine.
Explosievendienst
Er worden daarvoor acht woningen ontruimd, de A12 wordt tussen 5.30 en 6.30 uur afgesloten en het vliegverkeer op Rotterdam The Hague Airport wordt stilgelegd. Treinverkeer is er op dat tijdstip nog niet.
De bom werd ontdekt bij graafwerk voor de nieuwe leiding van Gasunie nabij de A12. Het betreft een '500-ponder' die tijdens een bombardement in 1944 door het Engelse leger is afgeworpen.
De Explosieven Opruiming Dienst (EOD) kwam gisteravond ter plaatse om de bom te inspecteren en constateerde dat er geen direct gevaar voor de omgeving was. Wel moest men per direct de graafwerkzaamheden stoppen en is de locatie afgezet.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X590 ZITMAAIER INCL 54A MAAIDEK (MID) #692207
Gebruikt, € 10.891
-

Pottinger Jumbo 8010L
2016, P.O.A.
-

Pottinger Torro 5100 L
2009, P.O.A.
-

Gewichtblok 1450 kg TOP
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Maandag24° / 16°10 %
-
Dinsdag22° / 12°0 %
-
Woensdag28° / 10°0 %












