AgruniekRijnvallei verwerkt meer CCM
Om aan de grote vraag naar varkensvoeders met CCM te voldoen, heeft AgruniekRijnvallei de fabriek in Wageningen uitgerust met een installatie voor het verwerken van Corn Cob Mix.
De nieuwe installatie mengt vanuit een speciaal daarvoor ontworpen doseerinstallatie de CCM in het voer. Bij de ontwikkeling van de installatie is gebruikgemaakt van de kennis in de fabrieken in Didam en Wichmond opgebouwde kennis. AgruniekRijnvallei heeft al 25 jaar ervaring met het conserveren en verwerken van CCM.
Recordhoeveelheid
AgruniekRijnvallei nam in het najaar in Doetinchem en Wageningen een recordhoeveelheid van 20.000 ton korrelmaïs in. De maïs wordt gemalen en gekuild en er worden melkzuurbacteriën aan toegevoegd.
CCM is goed verteerbaar en door het hoge zetmeelgehalte zorgt CCM voor een goede en gemakkelijke groei van de varkens. De melkzuurbacteriën in de CCM zorgen voor een betere darmflora en -gezondheid, aldus AgruniekRijnvallei.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kuhn Gf 10812 T
Gebruikt, P.O.A.
-

Verkocht Kuhn GA381 1 elements hark
Gebruikt, P.O.A.
-

Valtra T234A
Gebruikt, P.O.A.
-

Lemken Karat 10 cultivator (MID) #29023
Gebruikt, € 14.500
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Agriwerker
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl, Noordoost-Friesland
Agrarisch Onderzoeker/Projectleider
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl En Nieuw Beerta
Agrarisch medewerker
KWS Benelux BV - Nagele (Noordoostpolder)
Manager Proefvelden
KWS Benelux BV - Nagele (Noordoostpolder)
Weer
-
Vrijdag18° / 12°90 %
-
Zaterdag18° / 13°30 %
-
Zondag16° / 12°50 %











