Pootgoedacademie Groningen weer van start
Een aantal ondernemers in provincie Groningen neemt opnieuw het initiatief om te starten met een Pootaardappelacademie.
Net als in Friesland draaide de Pootaardappelacademie in Groningen ook van 2009 tot 2011. De academie is een initiatief van LTO Noord en de handelshuizen en wordt uitgevoerd door Projecten LTO Noord, DLV Plant en partners uit het bedrijfsleven.
In de Pootaardappelacademie ontmoeten pootgoedtelers, medewerkers van handelshuizen, toeleveranciers, financiële instellingen en andere betrokkenen uit de pootgoedsector elkaar.
Er wordt samengewerkt volgens het principe 'boeren leren van boeren'. Het programma is vraaggestuurd.
Deelname en aanmelden
De deelname kost 300 euro per jaar. Pootgoedtelers kunnen zich tot 8 maart aanmelden via Projecten LTO Noord of via de Pootaardappelacademie. De eerste bijeenkomst in Groningen staat gepland rond half maart.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Steyr 6185 CVT
2014, P.O.A.
-

John Deere 6R 215 trekker (REU) #780589
Gebruikt, € 173.500
-

John Deere 6R 230 trekker (LIE) #779282
Gebruikt, € 178.500
-

JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (HEN) #692290
Gebruikt, € 4.080
Vacatures
Proeftechnisch specialist kasklimaat
Wageningen University & Research - Wageningen
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Zaterdag22° / 10°45 %
-
Zondag18° / 13°95 %
-
Maandag16° / 8°10 %











