Conferentie: Keuzes voor de landbouw
De beroepsgroepen, verenigd in de Nederlandse Zoötechnische Vereniging (NZV) en de Studiekring Ontwikkelingsvraagstukken
(SKOV) gaan op donderdag 7 februari met elkaar in dialoog in de conferentie Keuzes voor de landbouw en veehouderij: lokaal of mondiaal, intensief of ecologisch?.
Tijdens de conferentie zetten strategen hun visie neer en gaan vervolgens met elkaar en met de zaal in gesprek. Doel is om op zoek te gaan naar keuzes voor de toekomst.
Er wordt ingegaan op de thema’s voedselzekerheid, het verlagen van de ecologische footprint van de landbouw met 50 procent en verbetering van het dierenwelzijn.
Hoe is dit te realiseren, stelt de organisatie als vraag. Via lokale kringlopen of juist daar produceren waar de omstandigheden in de wereld het meest geschikt zijn? Moeten we productiesystemen verder intensiveren of de landbouw en de veehouderij juist gaan baseren op ecologische principes? Of zijn deze keuzes helemaal niet nodig.
De conferentie vindt plaats in de Hof van Wageningen, in Wageningen en begint om 13.30 uur. De organisatie van de conferentie wordt ondersteund door Wageningen UR.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere 6215R trekker (DRO) #30354
Gebruikt, P.O.A.
-
Kverneland Enduro 3000 (HAE) #145290
Gebruikt, P.O.A.
-
Fendt Former 920C middenafleg hark
Nieuw, P.O.A.
-
John Deere 48A Exp. deck (HIL) #27087
Gebruikt, € 1.450
Vacatures
Medewerker Akkerbouw
Landbouwbedrijf Oosthof - Rilland
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Stagiair(e) Redacteur Akker- en Tuinbouw
Nieuwe Oogst - NL
Stagiair(e) Redacteur Agrarische Markten
Nieuwe Oogst - NL
Veldmedewerker Pacht Provinciale gronden (16-24 uur)
Provincie Fryslân - NL
Weer
-
Vrijdag16° / 7°5 %
-
Zaterdag17° / 8°10 %
-
Zondag18° / 8°20 %