Virtuele supermarkt op Grüne Woche
Wageningen UR is op de Grüne Woche in Berlijn aanwezig met een virtuele supermarkt. Daarmee is het koopgedrag van consumenten te onderzoeken.
In de virtuele supermarkt kunnen proefpersonen ‘winkelen’ op drie grote plasma-schermen. Alles in deze supermarkt is aan te passen: van de schapindeling tot het productaanbod.
Wageningen UR onderzoekt met het instrument onder meer welke invloed de indeling van de supermarkt heeft op de keuze van consumenten voor gezonder en duurzamer geproduceerd voedsel.
Testen producten
De virtuele supermarkt kan door bedrijven ook worden gebruikt om bijvoorbeeld te testen hoe consumenten reageren op een nieuw, nog niet bestaand product.
Door middel van eye-tracking is te registreren hoe de consument reageert op bijvoorbeeld advertenties, verpakkingen, logo’s en prijzen. Daarnaast wordt bijgehouden hoe de consument door de winkel loopt en hoe het aankoopgedrag is.
Vakbeurs in Berlijn
Wageningen UR neemt op uitnodiging van het ministerie van Economische Zaken deel aan de Grüne Woche. De vakbeurs in Berlijn over voeding en land- en tuinbouw is van 18 tot 27 januari.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Case Magnum 225
Gebruikt, P.O.A.
-
AS Motor AS 65 4T B&S (MID) #28588
Gebruikt, P.O.A.
-
JOHN DEERE X350R ZITMAAIER (HIL) #692562
Gebruikt, € 6.966
-
PZ CM135 trommelmaaier
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Medewerker Akkerbouw
Landbouwbedrijf Oosthof - Rilland
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Stagiair(e) Redacteur Akker- en Tuinbouw
Nieuwe Oogst - NL
Stagiair(e) Redacteur Agrarische Markten
Nieuwe Oogst - NL
Veldmedewerker Pacht Provinciale gronden (16-24 uur)
Provincie Fryslân - NL