PVV wil opheldering over slappe dijk
De PVV Groningen heeft Statenvragen gesteld over de zwakke plekken in de dijk van het Eemskanaal tussen Groningen stad en Woltersum.
Een jaar na de bijna dijkdoorbraak bij Woltersum zijn de problemen nog niet verholpen. Afgelopen week bleek de kleilaag op de dijk op twee plaatsen verzwakt.
De PVV vraagt zich of de veiligheid van burgers door waterschap Noorderzijlvest kan worden gegarandeerd bij hoogwater.
'Provinciale Staten moesten uit de media vernemen dat er opnieuw problemen zijn met een dijk in Groningen. Het provinciebestuur heeft een toezichthoudende taak op de waterschappen. De PVV vraagt zich af of de provincie haar werk wel gedaan', aldus Statenlid Dennis Ram.
Complete helderheid
'In onze optiek lopen Gedeputeerde Staten achter de feiten aan. Om die reden willen wij complete helderheid over de toestand van alle dijken in de provincie Groningen.'
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Fendt Cutter 2940 FVP
2023, P.O.A.
-

Lemken Karat 10 cultivator (MID) #29023
Gebruikt, € 14.500
-

JOHN DEERE X107 ZITMAAIER MY 2026 (HIL) #781556
Gebruikt, P.O.A.
-

Toro Z-Master 4000
2022, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Vrachtwagenchauffeur CE Dagdienst Fulltime / Parttime
Limax BV - Horst, Horst Aan De Maas
(Senior) Agrarisch Vastgoed Adviseur
Klaver Agrarisch Vastgoed - Nieuwe Niedorp, Hollands Kroon
Bestuurssecretaris
BoerenNatuur Brabant - NL
Buitendienst Bodem, Water en Lucht
TAUW - Rotterdam
Weer
-
Zaterdag28° / 13°0 %
-
Zondag25° / 13°0 %
-
Maandag27° / 13°0 %











