Genomineerden Gelderse erven bekend
In Gelderland zijn 23 erven aangemeld voor de verkiezing van Boerenerf van 2012. Een vakjury nomineerde er 10 uit dit aanbod. Het mooiste Gelderse erf is 24 november bekend.
De genomineerde boerenerven zijn:
Adelaar (Voorst), Groot Leunk (Barchem), De Bovenstreek (Oldebroek), Den Ouden Dam (Kesteren), boerenerf Reint (De Heurne), boerderij aan Pluimersdijk (Halle), erf familie Roeterd (Apeldoorn), Hof (Baak), Grootte Veen (Putten) en boerderij Stolderboer (Lievelde).
Publiek kan stemmen
Tot 15 november kan het publiek een stem uitbrengen via de www.boerenerfgoedgelderland.nl website. De 3 boerenerven die in deze publieksstemming als beste uit de bus komen, bezoekt de vakjury in de vierde ronde. Op 24 november maakt de jury dan bekend welke Gelders erf Boerenerf van het jaar 2012 wordt.
Boeren-Erf-Goed-Gelderland is een initiatief van Stichting Landschapsbeheer Gelderland, het Gelders Genootschap en Stichting Gelders Erfgoed.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Case IH LUXXUM 100
2017, P.O.A.
-

JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (HEN) #692290
Gebruikt, € 4.080
-

John Deere 1570 (WOL) #694264
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 1140
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Zondag14° / 4°55 %
-
Maandag13° / 2°35 %
-
Dinsdag15° / 1°10 %











