Staatsbosbeheer wil betalende leden
Staatsbosbeheer wil een organisatie worden met betalende leden waarbij ook sponsoring en commerciële samenwerking mogelijk is.
Staatsbosbeheer heeft vergaande plannen om nieuwe soort organisatie te worden. Directeur Chris Kalden wil Staatsbosbeheer omvormen naar een National Trust, naar Engels voorbeeld. Daardoor kunnen Nederlanders straks betalend lid worden van de nieuwe organisatie, en worden sponsoring en commerciële samenwerking mogelijk.
Staatsbosbeheer zou dan een naamloze vennootschap zijn met de overheid als aandeelhouder. De organisatie wordt nu nog maar voor eenzesde door de overheid gefinancierd.
Eigen geld verdienen
De natuurorganisaties in Nederland gaan een radicaal andere koers varen. Ze worden minder afhankelijk van subsidies, en willen met natuur hun eigen geld verdienen. Dat schrijft dagblad Trouw vandaag. Volgens hen is er na jaren van politieke tegenwind en teruglopende ledenaantallen, sprake van 'nieuw elan'.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 7430 trekker (MAA) #134086
Gebruikt, P.O.A.
-

KUHN VARI-MASTER PLOEG (REU) #28242
Gebruikt, € 42.500
-

Pottinger Europrofi1
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn GF 17012 schudder
Gebruikt, € 34.000
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Weer
-
Zondag11° / 8°90 %
-
Maandag12° / 10°75 %
-
Dinsdag13° / 10°80 %










