Nieuwe Miedema MT kipper-serie
Miedema heeft in haar fabriek in het Friese Winsum een geheel nieuwe kipperlijn ontworpen. Als eerste komen de MT 13 en MT 15 kippers op de markt met een bakinhoud van respectievelijk 13 en 15 ton.
De MT-kippers volgen de HST-kipperlijn op en worden leverbaar naast de vorig jaar geïntroduceerde Miedema Stronga BL-kippers.
De nieuwe bakvorm van de MT springt het meest in het oog. Laag en breed, met een schuine voor- en achterzijde. De 4 millimeter dikke, vlakke bodem en zijwanden met lichte verzetten vergroten het lossend vermogen en maken de bak vormvast.
Graandicht
De bakken van de MT 13 en MT 15 zijn even lang, maar de 15 tons bak is hoger. Alle MT-kippers hebben een groot kijkvenster met staande spijlen, dat graandicht is dicht te maken met een plexiglasplaat.
Het achterschot is te bedienen door dubbelwerkende cilinders, die achter een beschermplaat zijn weggewerkt. Tussen de bakrand en het achterschot is een dubbel afdichtrubber aangebracht, waardoor de bak volledig graandicht is.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X350R ZITMAAIER (WOL) #692562
Gebruikt, € 6.966
-

Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6115R trekker (ETT) #689650
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X350R ZITMAAIER (SOM) #692146
Gebruikt, € 6.966
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Stagiair(e) Redacteur Akker- en Tuinbouw
Nieuwe Oogst - NL
Weer
-
Dinsdag15° / 11°10 %
-
Woensdag16° / 10°10 %
-
Donderdag16° / 11°20 %











