3 Koeien dood na schuurbrand Eastermar
Als gevolg van een brand in een schuur in het Friese Eastermar hebben 3 koeien zaterdag zulke ernstige brandwonden opgelopen, dat ze moesten worden afgemaakt.
De brand ontstond zaterdagmiddag, nadat een 71-jarige inwoner van Eastermar in een schuur aan de Torenlaan een buitenboordmotor wilde starten. Na enkele pogingen vatte de buitenboordmotor plotseling vlam.
Het vuur breidde zich snel uit en korte tijd later stond de hele schuur in brand. De vlammen sloegen over naar een naastgelegen schuur waarin 4 koeien stonden. Een daarvan kon uit de brandende schuur worden gehaald.
Noodslachting
Om de andere 3 dieren te beschermen tegen het vuur heeft de brandweer ze natgehouden. De koeien liepen echter ernstige brandwonden op. Na overleg met een dierenarts, is voor noodslachting gekozen.
Door de brand ging 1 schuur geheel verloren en raakte de andere schuur zwaar beschadigd.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 4230 trekker (BEN) #35668
Gebruikt, P.O.A.
-

Vicon Fanex 903
2016, P.O.A.
-

Perfect weidebloter LB-185
2021, € 2.900
-

JOHN DEERE X167R ZITMAAIER (MID) #692919
Gebruikt, € 5.833
Vacatures
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Zondag14° / 4°55 %
-
Maandag13° / 2°35 %
-
Dinsdag15° / 1°10 %











