Green Balls of Fire gedoofd
De tweede spruitencampagne van Green Balls of Fire is vorige week afgesloten. Het was 2 spruitenseizoenen lang wellicht de meest besproken groente(campagne).
Doel van opdrachtgever LTO Vollegrondsgroente.net was volgens Bart Benders van Aceera zo veel mogelijk positief lawaai te maken voor spruiten. 'Dat is zeker gelukt. Vooral het afgelopen jaar hebben we via social media direct contact gelegd met de, vooral jongere, consument.'
Resultaat
Of de campagne ook daadwerkelijk heeft gezorgd voor meer afzet en een betere prijs is volgens Benders niet te meten. 'Dat was ook niet de opdracht en het is bovendien moeilijk te meten of een veranderende afzet direct ligt aan 1 campagne.'
Voorlopig ligt er nog geen opdracht voor een vervolg van de actie Green Ballls of Fire bij Aceera, het onafhankelijk projectenbureau dat met name voor de aspergesector werkt.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE 4066R COMPACTTREKKER (HAE) #781279
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn GF10601
Gebruikt, P.O.A.
-

Case IH MXU 125 PRO
2005, P.O.A.
-

Kuhn GF17003T NIEUW
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Vrijdag25° / 16°30 %
-
Zaterdag25° / 12°0 %
-
Zondag27° / 13°5 %










