'Bemesten via sleepslang gaat mooi'
Nu de sneeuw weg is en de vorst op veel plekken uit de grond is, zijn loonwerkers deze week begonnen met sleepslangbemesten. 'Het ging goed. De mest liep mooi in de grond en het land was goed berijdbaar'', zegt loonwerker Gert Geertsema.
Medewerker Karel Buist van loonbedrijf Geertsema in Niekerk bemestte donderdagmiddag een perceel grasland bij maatschap Van 't Klooster-Smink in het Groningse Houwerzijl.
Volgens medewerker Nico den Besten van het melkveebedrijf is er 320 kuub weggereden. 'De mest stond nog net niet op de roosters.'
Schuim
Ook Giel Dieker van loonbedrijf Meiland uit Azewijn reed donderdag met de sleepslang mest uit bij Edwin Keuper in het Gelderse Netterden. De melkveehouder had zijn mestkelder niet vol, maar er kwam al wel schuim op de roosters.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Weidesleep 5 mtr.
Gebruikt, P.O.A.
-
Fendt 313 Vario S4 Profi Marge !!!
2017, P.O.A.
-
New Holland TL 100 met bosbouw
Gebruikt, P.O.A.
-
4 elements schudder
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Medewerker Akkerbouw
Landbouwbedrijf Oosthof - Rilland
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Gezocht: enthousiaste expert in landbouw en verkeer voor het schrijven van nieuwe examenvragen
CBR - NL
Docent Mobiele werktuigen (0,8 - 1,0 fte)
Firda - Heerenveen
Docent – adviseur bodemgebruik/voederteelt
HAS green academy - 's-Hertogenbosch
Weer
-
Dinsdag17° / 12°80 %
-
Woensdag18° / 12°80 %
-
Donderdag20° / 14°20 %