Amsterdam laat Ongehoord ongemoeid
Burgemeester Eberhard van der Laan van Amsterdam laat een demonstratie van dierenactivisten op de Dam ongemoeid. Dat meldt de gemeente. De burgemeester stelt ook geen beperkende voorwaarden aan het protest.
LTO Nederland vroeg Van der Laan het protest te verbieden omdat de organisatie vreest dat de activisten dode konijnen met zich meezeulen. Dat is in strijd met de wet.
Van der Laan heeft wel de nieuwe Voedsel en Waren Autoriteit (nVWA) gevraagd in te grijpen als de demonstranten de Regeling Dierlijke Bijproducten overtreden. Deze verbiedt het meevoeren van dode dieren.
Ongehoord
Actiegroep Ongehoord kondigde op Twitter aan om op de Dam een onderzoek naar konijnenhouderij aan het winkelend publiek te presenteren. In een brief aan Van der Laan schreef LTO Nederland dat op 30 juni bij een soortgelijke demonstratie op de Dam dode biggen werden meegevoerd.
ANP
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Gianni Ferrari GTR200
2015, P.O.A.
-
Fendt 312 S4
2018, P.O.A.
-
Lely Splendimo 320MC
Gebruikt, P.O.A.
-
Vicon DMP3001TC achtermaaier
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Medewerker Akkerbouw
Landbouwbedrijf Oosthof - Rilland
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Gezocht: enthousiaste expert in landbouw en verkeer voor het schrijven van nieuwe examenvragen
CBR - NL
Docent Mobiele werktuigen (0,8 - 1,0 fte)
Firda - Heerenveen
Docent – adviseur bodemgebruik/voederteelt
HAS green academy - 's-Hertogenbosch
Weer
-
Dinsdag17° / 12°80 %
-
Woensdag18° / 12°80 %
-
Donderdag20° / 14°20 %