Open dag stal Langereis succes
De open dagen van melkveehouders Langereis in Ten Boer werden dit weekend door 2000 belangstellenden bezocht. 'Als er zaterdag 350 mensen zouden komen, was ik tevreden. Maar dit is echt niet meer normaal', reageert Annely Langereis.
Adrian en Annely Langereis lieten de afgelopen maanden een open stal voor 233 koeien bouwen. Sinds kort melken ze ook in hun 2 x 14 rapid exit van Boumatic.
Om boeren en burgers naar hun stal te trekken, hielden ze vrijdag en zaterdag open dag. 'Op beide dagen kwamen 1000 bezoekers af. Zo veel belangstelling hadden we niet verwacht. De parkeerplaats werd steeds weer vergroot.'
Niet zielig
Het stel legde tijdens de open dagen vooral veel uit. 'Dat het niet zielig voor de koeien is, dat de stal geen zijwanden heeft.' Annely merkte dat er ook veel 'trouwe luisteraars' van Radio Noord aanwezig waren. Eén keer in de 2 weken houdt de jonge boerin een boerenpraatje op de radio.
De bouwvakkers zijn voorlopig nog niet weg. 'Ze waren hier vanmorgen om 7 uur weer. Er moet nog veel gebeuren. De oude stal moet opgeknapt worden en er moet een strohok voor droge koeien worden gemaakt.'
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X590 ZITMAAIER INCL 54A MAAIDEK (ZUI) #692208
Gebruikt, € 10.891
-

Gianni Ferrari GTR200
2015, P.O.A.
-

Ref. Valtra 6550 Hi-Tech
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X167R ZITMAAIER (BIE) #692141
Gebruikt, € 5.833
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Agriwerker
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl, Noordoost-Friesland
Agrarisch Onderzoeker/Projectleider
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl En Nieuw Beerta
Agrarisch medewerker
KWS Benelux BV - Nagele (Noordoostpolder)
Manager Proefvelden
KWS Benelux BV - Nagele (Noordoostpolder)
Weer
-
Zaterdag17° / 13°50 %
-
Zondag18° / 12°15 %
-
Maandag17° / 12°10 %










