Info watergangen Rivierenland online
Informatie over sloten en watergangen staat bij waterschap Rivierenland op internet. Grondeigenaren kunnen via een interactieve kaart ook zelf controleren of hun perceel grenst aan een A-, B- of C-watergang.
De informatie over sloten en watergangen legt het waterschap vast in de www.waterschaprivierenland.nl/digitaal_loket/legger_waterenlegger wateren. Hierin staat onder meer welke wateren een A-, B-, C-status hebben.
Dat is van belang bij het bepalen wie onderhoudsplichtig is en daarmee voor het verlenen van watervergunningen. Voorheen werd de legger wateren op de website gepubliceerd met behulp van statische kaarten.
Legger opnieuw vastgesteld
Elk jaar stelt het waterschap de legger wateren opnieuw vast. Zo'n 600 wijzigingen van de legger wateren zijn dit jaar vastgesteld. Het gaat bijvoorbeeld om gehonoreerde verzoeken om de status van een water te wijzigen.
De vastgestelde wijzigingen zijn tot 7 december in te zien in het kantoor van waterschap Rivierenland en via www.waterschaprivierenland.nl/actueel/bekendmakingen/%40229379/vaststelling/de website. Beroep tegen een wijziging instellen kan bij rechtbank Arnhem (sector Bestuursrecht).
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Toro Z-Master 4000
2022, P.O.A.
-

JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (HEN) #692290
Gebruikt, € 4.080
-

Pottinger SYNKRO 5020 K cultivator (HIL) #779283
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE Z740R ZEROTURN 54" (LIE) #778426
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Maandag13° / 2°25 %
-
Dinsdag15° / 3°10 %
-
Woensdag17° / 1°10 %











