Nieuwe opleiding glastuinbouw goed gestart
De Prominente Bedrijfsvoeringklas is de naam van een nieuwe praktijkgerichte opleiding voor professionals in de glastuinbouw die deze maand is gestart met 12 studenten.
De opleiding is opgezet door de Lentiz onderwijsgroep, het Mobiliteitscentrum Glastuinbouw en AB Zuid-Holland in samenwerking met het bedrijfsleven. De studenten zijn afkomstig van bedrijven uit de groente- en sierteelt.
De deelnemers worden tijdens de 2 jaar durende cursus via wekelijkse bijeenkomsten bijgespijkerd over teelt, klimaat, techniek en handel. Ook is er aandacht voor leidinggevende vaardigheden, inzicht in de bedrijfsprocessen, economie, energie en ICT.
Verder ontwikkelen
De opleiding is gericht op werknemers die al langer in de glastuinbouw werken en die zich verder willen ontwikkelen. De opleiding combineert werken en leren op MBO niveau 3 en is vooral praktisch ingevuld. De bijeenkomsten vinden plaats op de deelnemende bedrijven.
Bij voldoende aanmeldingen start per 1 februari 2012 een nieuwe groep. Meer informatie is te vinden op de www.mobiliteitscentrumglastuinbouw.nl Mobiliteitscentrum Glastuinbouw-site.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Tractor 6120M (BEN) #692340
Gebruikt, P.O.A.
-
RS330 VRF
Gebruikt, € 750
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X127 (LIE) #688718
Gebruikt, € 3.950
-
Vicon 632T Pro achtermaaier met kneuzer
2011, P.O.A.
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Projectmedewerker biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker Agrarisch Natuurbeheer
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Weer
-
Maandag19° / 12°50 %
-
Dinsdag19° / 11°75 %
-
Woensdag23° / 12°5 %