Stadjers verkennen oude suikerfabriek
Het voormalige terrein van Suiker Unie in Groningen is in trek bij Groningers. Ruim 1000 Stadjers verkenden de afgelopen maand het voormalige fabrieksterrein en de gebouwen. Dit deden ze onder andere op de fiets.
De sluiting van de Suikerfabriek in 2009 in Groningen was het gevolg van nieuw Europees suikermarktbeleid om het bietensuikerquotum te verlagen.
Het terrein is sinds augustus eigendom van gemeente Groningen. De gemeente verwacht dat er over 15 tot 20 jaar wordt begonnen met woningbouw. Stadjers kunnen tot eind november via verschillende gemeente.groningen.nl/suikerfabriek/Activiteiten-suikerfabriekactiviteiten kennismaken met de oude fabriek.
Fietsexcursies
Gemeente Groningen houdt fietsexcursies over het terrein waarbij een gids vertelt over de historie van Royal Cosun.
Naast biet schieten met pijl en boog kunnen mensen ook abseilen van het zeefgebouw en mogen kinderen kandijsuiker maken.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 5085M (BRU) #696925
Gebruikt, P.O.A.
-

Kverneland LD85-300/5
2002, P.O.A.
-

JOHN DEERE X127 ZITMAAIER MY2026 (ETT) #781520
Gebruikt, P.O.A.
-

Pottinger Novacat 302 achtermaaier 3mtr
2020, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Dinsdag23° / 11°0 %
-
Woensdag28° / 11°0 %
-
Donderdag33° / 15°0 %











