10% Belastingkorting voor vernieuwing
Bedrijven die volgend jaar investeren in de ontwikkeling van vernieuwende producten en diensten krijgen daarvoor een belastingvoordeel van 10%. Dat meldt staatssecretaris Frans Weekers van Financiën.
Deze Research & Development aftrek is een extra aftrekpost op de winst van ondernemingen. Het gaat om niet-loonkosten en investeringen die betrekking hebben op de ontwikkeling van nieuwe producten en diensten.
'De maatregel komt in de plaats van subsidies en geeft het bedrijfsleven nog meer vrijheid voor het ontwikkelen van innovatieve producten', geeft Weekers aan.
Extra aftrek
Het percentage van de extra aftrek voor 2012 schat Weekers op 40%. Dat levert in de vennootschapsbelasting – bij een tarief van 25% - een netto voordeel op van 10%. Ook ondernemers die inkomstenbelasting betalen krijgen www.rijksoverheid.nl/ministeries/eleni/nieuws/2011/10/10/belastingkorting-voor-vernieuwende-ondernemers.htmlbelastingkorting.
De hoogte hangt af van het belastingtarief dat de ondernemer betaalt. Omdat de komende jaren het budget voor de belastingkorting stijgt van € 250 miljoen in 2012 naar € 500 miljoen in 2014 kan de belastingkorting voor alle ondernemers nog toenemen.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Valtra T 144 active met voorlader
Gebruikt, P.O.A.
-

New Holland TN75VA
2005, P.O.A.
-

JOHN DEERE X167 ZITMAAIER (ZUI) #692192
Gebruikt, € 5.417
-

John Deere 7430 trekker (MAA) #134086
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Zondag14° / 4°55 %
-
Maandag13° / 2°35 %
-
Dinsdag15° / 1°10 %











