Nog geen nieuws over cafetariaregeling
LTO werkgeverslijn wordt momenteel veel gebeld over de opzegging van de 'cafetariaregeling' door de Belastingdienst. Deze regelt tot 1 oktober de overurenuitbetaling voor tijdelijke buitenlandse werknemers.
De regeling betekende in de praktijk dat ondernemers die er gebruik van maken minder administratieve lasten hebben. Individuele werkgevers hoefden bijvoorbeeld geen aparte afspraken meer te maken met de Belastingdienst.
Seizoenwerk werd zo niet alleen gemakkelijker, maar ook goedkoper. Daar komt bij dat het aantrekkelijker wordt de seizoenarbeiders zelf in dienst te nemen in plaats van ze in te huren via een uitzendbureau.
Overleg
Op dit moment vindt overleg tussen LTO en de Belastingdienst plaats over een nieuwe regeling. 'Wij hebben gevraagd of we de huidige regeling voor een bepaalde periode kunnen verlengen. Wij hopen daar in elk geval deze week uitsluitsel over te krijgen', geeft Diana Buitenhuis van de werkgeverslijn aan.
Leden met vragen over de cafetarieregeling kunnen terecht bij de LTO Noord werkgeverslijn via (088) 888 66 88 of werkgeverslijn@ltonoord.nl.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6R 185 trekker (MOL) #23459
Gebruikt, P.O.A.
-

PZ CM135 trommelmaaier
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE Z370R ELECTRIC ZERO TURN 42" (EMT) #690527
Gebruikt, P.O.A.
-

Honda HF2417K4 HB
2018, P.O.A.
Vacatures
Regiohoofd Noord Bedrijveninformatienet
Wageningen University & Research - Drachten, Smallingerland
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Bestuurslid Vakgroep Konijnenhouderij
LTO Nederland - NL
Weer
-
Vrijdag9° / 8°90 %
-
Zaterdag11° / 3°40 %
-
Zondag10° / 2°75 %











