Veel moederkoorn in Canada
De eerste oogstresultaten van de Canadese Graan Commissie tonen aan dat moederkoorn een probleem in tarwe kan worden.
Als een producent een partij tarwe levert die de toleranties voor moederkoorn (ook wel ergot genoemd) overschrijdt, wordt deze gedegradeerd.
'Ondanks dit probleem, geloven wij dat de algehele kwaliteit van tarweoogst dit jaar veelbelovend is', zegt Elwin Hermanson, hoofd commissaris van de Canadian Grain Commission. 'We hebben tot nu toe monsters van tarwe van hoge kwaliteit ontvangen, maar ook als gevolg van moederkoorn partijen gedegradeerd.'
Sortering factor
Tot op heden heeft de Commissie ongeveer 500 monsters van Canada Western Red Zomertarwe ontvangen. Moederkoorn was een sortering factor in een aantal van deze monsters.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE 4066R COMPACTTREKKER (MOL) #777841
Gebruikt, P.O.A.
-

Valtra T190
Gebruikt, P.O.A.
-

Krone KW 6.40/6 schudder (BIE) #775108
Gebruikt, P.O.A.
-

Gandy P45 Forage Granulaatdoseerapparaat
2015, € 950
Vacatures
Proeftechnisch specialist kasklimaat
Wageningen University & Research - Wageningen
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Zaterdag22° / 10°45 %
-
Zondag18° / 13°95 %
-
Maandag16° / 8°10 %










