Nieuwe hoogleraar dierlijke productie
Imke de Boer is benoemd tot hoogleraar dierlijke productiesystemen aan Wageningen University, onderdeel van Wageningen UR.
De Boer volgt Akke van der Zijpp op, die in de zomer van 2010 met pensioen ging. Ze was hiervoor universitair hoofddocent in deze discipline.
Dierlijke productiesystemen
De leerstoelgroep dierlijke productiesystemen houdt zich bezig met het analyseren van de complexiteit van dierlijke productiesystemen, met als doel een bijdrage te leveren aan duurzame ontwikkeling hiervan. De groep bestudeert zowel de westerse wereld als ontwikkelingslanden en zoomt in op zowel bedrijfs-, als keten- of regioniveau.
Binnen haar leeropdracht wil De Boer zich vooral richten op de wisselwerking tussen milieubelasting, dierenwelzijn en economische levensvatbaarheid.
De Boer studeerde dierwetenschappen in Wageningen en promoveerde daar in 1994 op het terrein van fokkerij en genetica.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

New Holland TN75VA
2005, P.O.A.
-

Veiligheidsgewichtblok
Gebruikt, € 2.400
-

JOHN DEERE Z740R ZEROTURN 54" (LIE) #778426
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 2026R Compacttrekker (MID) #690569
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Weer
-
Dinsdag25° / 15°20 %
-
Woensdag24° / 17°50 %
-
Donderdag19° / 12°70 %











