Eko-Holland verhoogt melkprijzen in oktober met 1 euro
Voor de vierde maand op rij verhoogt Eko-Holland de melkprijs. Zowel de prijs voor biologische als voor biologisch-dynamische melk stijgt met 1 euro.
In september betaalde de coöperatie nog 69 euro uit voor biologische melk en 74 euro voor biologisch-dynamische melk. Toen werden beide melkprijzen al met 50 cent verhoogd. Daarmee verhoogt Eko-Holland de melkprijzen voor de vierde maand op rij.
Daarmee komen de prijzen weer op het niveau die voor het laatst gezien werden in december 2025. Eerder dit jaar, in de maanden april tot en met juni, wist de prijs steun te vinden op het vorige piek-niveau van januari 2023.
De te verwachten melkprijzen zijn exclusief btw en gelden bij een jaarleverantie van 750.000 kilo melk met 4,42 procent vet en 3,57 procent eiwit. Voor Nederlandse leveranciers van Eko-Holland Melk op Maat zijn de kwaliteits- en kwantiteitstoeslagen in de prijs verwerkt. Eventuele programmatoeslagen, bijvoorbeeld voor Kalverliefde of USDA/NOP-melk, komen daar nog bij.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6M 125 trekker (BEN) #782583
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (STE) #692665
Gebruikt, € 4.080
-

John Deere 6145R (WOL) #57811
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE 6155R TREKKER AP (HAE) #60472
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Weer
-
Zondag20° / 9°5 %
-
Maandag20° / 10°5 %
-
Dinsdag21° / 10°5 %
















