Cao Glastuinbouw definitief na moeizame onderhandelingen
Zowel aan de werkgeverszijde als door de leden van vakbonden CNV en FNV is ingestemd met het onderhandelingsresultaat over de collectieve arbeidsovereenkomst (cao) Glastuinbouw. De cao geldt met terugwerkende kracht van 1 april 2025 tot en met 31 maart 2026.

Volgens berichtgeving van Glastuinbouw Nederland heeft de cao een looptijd van twaalf maanden. Vanaf 1 juli 2025 worden de lonen in schaal C tot en met H met 2,5 procent verhoogd en per 1 januari nogmaals met 2 procent. De B-schaal krijgt treden van 18 cent. De voor iedereen gelijke overwerktoeslag van 35 procent en andere afspraken rondom overwerk gaan gelden na publicatie van de nieuwe cao-tekst.
Glastuinbouw Nederland meldde dit voorjaar dat de onderhandelingen over de nieuwe cao moeizaam verliepen. Dat had vooral te maken met het feit dat vakbonden CNV en FNV aanvankelijk teleurgesteld hadden gereageerd op voorstellen van werkgevers. 'Toch vonden onze meeste leden het loonbod acceptabel', meldt CNV maandag na het akkoord op zijn website.
Bekijk meer over:
Lees ook
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Lely Splendimo 360M 540rpm
2015, P.O.A.
-
John Deere 6100M trekker (LIE) #691714
Gebruikt, P.O.A.
-
KUHN VARI-MASTER PLOEG (REU) #28242
Gebruikt, € 42.500
-
Fendt 312 LSA
1993, P.O.A.
Vacatures
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
"Wij zoeken jou, natuurlijk!" Een gedreven veldmedewerker met oog voor gezonde landbouw.
Coöperatie Natuurrijk Limburg - Roermond
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Zaterdag25° / 11°5 %
-
Zondag24° / 12°0 %
-
Maandag28° / 12°0 %