Brusselse Oogst: Trump verpest het vooral voor Amerikaanse boeren
De Amerikaanse president Donald Trump heeft importheffingen opgelegd aan zo'n beetje alle landen en daarmee de wereldhandel in onstuimig water gebracht. Vooralsnog lijken de nadelige gevolgen voor Nederlandse exporteurs mee te vallen. Veehouders kunnen de gevolgen op korte termijn wel gaan merken aan hogere voerprijzen.
In deze aflevering van Brusselse Oogst bespreken Nieuwe Oogst-redacteuren Jasper Schel, John Ramaker en Peter Smit de gevolgen van de hogere Amerikaanse tarieven voor de Nederlandse landbouw.
Aandacht is er ook voor de ingelaste top van Europese handels- en economieministers afgelopen maandag in Luxemburg. Daar werd besloten de rijen te sluiten en als één handelsblok te reageren op de Amerikaanse handelspolitiek.
Lees over dit onderwerp de volgende artikelen op Nieuwe Oogst:
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Tractor 6R 155 (EL) #27195
Gebruikt, P.O.A.
-
Vicon Schudder Fanex 804 (LH) #30604
Gebruikt, € 13.100
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker Z545R (LH) #692979
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Professionele zitmaaier / tuintrekker X147R (HG) #275222
Gebruikt, € 4.999
Weer
-
Dinsdag16° / 8°40 %
-
Woensdag15° / 6°40 %
-
Donderdag13° / 8°85 %