Oekraïne-vlogger Kees Huizinga: 'Russische kruisraket als souvenir'
Kees Huizinga krijgt deze week een wel heel bijzonder geschenk. Het leger geeft de Nederlandse boer in Oekraïne een Russische kruisraket die uit de lucht is geschoten dankzij een van de auto's die hij via zijn stichting heeft geleverd.
In deze aflevering krijgt Huizinga meerdere Nederlanders op bezoek die auto's doneren voor het leger. Ook komen tientallen roeiboten vanuit Nederland naar Oekraïne. De oude zijn kapotgegaan bij een luchtaanval.
De luchtaanvallen veroorzaken veel stroomuitval, daarom worden er extra generatoren klaargemaakt. De groente in de opslag kan niet zonder koeling.
En om te vieren dat de oogst eraf is, wordt voor de medewerkers een oogstfeest georganiseerd. 'We denken aan de jongens die ons ontvallen zijn, maar hebben ook een moment van ontspanning nodig', vertelt Huizinga. 'Hoe raar dat ook voelt.'
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners




Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X167R (BRU) #692917
Gebruikt, € 5.644
-
Valtra T 144 active met voorlader
Gebruikt, P.O.A.
-
Kuhn GF 10803
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X380 (LIE) #692279
Gebruikt, € 6.793
Vacatures
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
"Wij zoeken jou, natuurlijk!" Een gedreven veldmedewerker met oog voor gezonde landbouw.
Coöperatie Natuurrijk Limburg - Roermond
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Zaterdag24° / 12°10 %
-
Zondag21° / 13°60 %
-
Maandag21° / 12°10 %