Kijk terug: documentaire Veehouders versus de wolf
De wolf valt steeds vaker schapen en andere dieren aan. In het eerste kwartaal van dit jaar maar liefst 267 keer. Dat is drie keer zoveel als in dezelfde periode vorig jaar. Eerder dit jaar publiceerde Nieuwe Oogst daarom de documentaire Veehouders versus de wolf.
Daarin werd duidelijk dat de wolvenpopulatie harder groeit dan het beleid bij kan benen. In de documentaire vertellen drie veehouders over de maatregelen die ze nemen en de effecten daarvan. Ondanks de moeite en investeringen die ze doen, lukt het niet altijd om hun vee goed te beschermen.
Ook volgen we een wolvenschadetaxateur die ons meeneemt naar de plek waar een aanval op een pony plaats heeft gevonden. Wolvenconsulenten geven tips en een wolvenexpert duidt het gedrag van de wolf.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Andex 300
Gebruikt, € 1.250
-
Fendt 716 S4 Power Plus
2018, P.O.A.
-
GF8501 MH
Gebruikt, € 2.500
-
LEMKEN 5 SCHAAR PLOEG (SOM) #662
Gebruikt, € 15.500
Vacatures
Vertegenwoordiger M/V
KI Kampen - Dalfsen, Nederland
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Donderdag21° / 12°10 %
-
Vrijdag20° / 11°5 %
-
Zaterdag20° / 11°30 %