Landen verwijderd van lijst dubbele reiniging en desinfectie vanwege vogelgriep
De Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit (NVWA) heeft de lijst met landen in de Europese Unie die verplichte zijn om een tweede Reiniging en Ontsmetting (R&O) van transportmiddelen voor pluimvee en broedeieren uit te voeren, aangepast. Frankrijk, Slowakije, Tsjechië en Zweden zijn van de lijst gehaald.
Omdat het risico op insleep is verkleind, is een tweede reinigings- en ontsmettingsronde van lege en geladen vervoermiddelen voor pluimvee of broedeieren vanuit deze landen niet meer verplicht.
De verplichting geldt nog wel voor vervoermiddelen van pluimvee of broedeieren die terugkeren of komen vanuit hoogrisicolanden in de Europese Unie en voor alle landen buiten de Europese Unie.
Overigens geldt eenzelfde voorwaarde rond reiniging en ontsmetting voor een aantal landen vanwege Afrikaanse varkenspest.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6195M trekker (LIE) #705715
Gebruikt, P.O.A.
-

KUHN VARI-MASTER PLOEG (REU) #28242
Gebruikt, € 42.500
-

Pottinger Novacat 302 achtermaaier 3mtr
2020, P.O.A.
-

JOHN DEERE 3038E COMPACTTREKKER (ZUI) #777845
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Maandag21° / 16°50 %
-
Dinsdag27° / 14°0 %
-
Woensdag32° / 17°0 %
















