Meeste zuivelnoteringen stabiel, wel plusje voor boter
De meeste zuivelnoteringen van ZuivelNL zijn in week 48 stabiel gebleven. Een klein plusje is er voor boter. Weipoeder noteert iets lager.
Met een plus van 2 euro komt de notering voor versie boter in week 48 uit op 562 euro per 100 kilo, exclusief btw. De notering voor weipoeder zakt met 1 euro naar 81 euro per 100 kilo. Vorige week zette de notering voor weipoeder nog een plus weg van 1 euro.
Vollemelkpoeder blijft deze week staan op een niveau van 370 euro per 100 kilo. Mageremelkpoeder voor consumptiedoeleinden noteert met 259 euro ook even hoog als vorige week. Datzelfde geldt voor mageremelkpoeder voor diervoeders, dat op een prijs van 253 euro blijft staan.
FrieslandCampina noteert hoger
Deze week maakte zuivelaar FrieslandCampina de garantieprijzen voor de maand december bekend. De garantieprijs voor gangbare melk steeg met 4,06 euro naar 46,31 euro. Biologische melk ging met ruim 2 euro omhoog naar 56,02 euro per 100 kilo.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X950R 54" LAAGLOSSER ZITMAAIER (MOL) #781078
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6145R (WOL) #57811
Gebruikt, P.O.A.
-

Valtra T234A
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 130 trekker (REU) #779416
Gebruikt, € 115.000
Vacatures
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Financieel administratief medewerker agrarisch
Wageningen Universiteit/ Wageningen University - Meijel, Peel En Maas
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Weer
-
Zaterdag21° / 14°20 %
-
Zondag18° / 16°35 %
-
Maandag19° / 11°5 %















