Eko-Holland houdt melkprijzen augustus stabiel
Biologische zuivelcoöperatie Eko-Holland verandert de melkprijs voor de maand augustus niet. Dat betekent dat, net als in juli en juni, de te verwachten biomelkprijs uitkomt op 61,50 euro per 100 kilo en de biologisch-dynamische melkprijs op 66,50 euro.

De prijzen gelden bij een jaarleverantie van 500.000 kilo melk met 4,42 procent vet en 3,57 procent eiwit en zijn exclusief btw.
Na een piek in januari daalde de melkprijs tot mei. Daarmee volgt de cööperatie de trend van de gangbare zuivelverwerkers als Arla, Friesland-Campina en A-ware. Opvallend is wel dat Arla ook de biologische melkprijs voor augustus op hetzelfde niveau hield.
FrieslandCampina noteerde een lichte daling vanwege een 'aanhoudend overaanbod'. A-Ware liet de prijs zelfs 2,5 euro zakken per 100 kilo.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Valtra T234A
Gebruikt, P.O.A.
-
Pottinger Jumbo 7200 L Combi opraapwagen
2009, P.O.A.
-
Grasshopper 526V52 Zeroturn
Gebruikt, P.O.A.
-
T6.180 DC StageV
Gebruikt, € 144.900
Vacatures
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
"Wij zoeken jou, natuurlijk!" Een gedreven veldmedewerker met oog voor gezonde landbouw.
Coöperatie Natuurrijk Limburg - Roermond
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Maandag21° / 13°30 %
-
Dinsdag21° / 12°30 %
-
Woensdag21° / 12°20 %