Banken: geen Landbouwakkoord houdt boeren langer in onzekerheid
De bankensector betreurt het dat het Landbouwakkoord niet tot stand is gekomen. Dat laat de Nederlandse Vereniging van Banken (NVB) weten. Volgens de belangenvereniging blijven Nederlandse boeren nu langer in onzekerheid. 'Het is belangrijk dat nu vanuit het kabinet alsnog maatregelen worden genomen die zekerheid voor de toekomst gaan bieden', stelt de NVB.
Boeren, maar ook andere sectoren uit de keten, hebben die zekerheid volgens de NVB nodig om voor de lange termijn financiële en investeringskeuzes te maken. 'Duidelijkheid over flankerende steunmaatregelen, normeringen en vergunningen is bijvoorbeeld nodig om een goede afweging te kunnen maken tussen omschakelen, extensiveren, verplaatsen of stoppen', aldus de vereniging.
Maar ook banken willen duidelijkheid, zodat zij klanten kunnen begeleiden en helpen met financiering. 'Banken blijven graag bereid om zich maximaal in te spannen om de transitie naar een duurzaam landbouw- en voedselsysteem mogelijk te maken', besluit de NVB..
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6R 215 trekker (DRO) #779271
Gebruikt, € 177.500
-

Gianni Ferrari GTR200
2015, P.O.A.
-

John Deere 6155M trekker (DRO) #705202
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere Z515E ZEROTURN 48" (HEN) #692998
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Agriwerker
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl, Noordoost-Friesland
Agrarisch Onderzoeker/Projectleider
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl En Nieuw Beerta
Agrarisch medewerker
KWS Benelux BV - Nagele (Noordoostpolder)
Manager Proefvelden
KWS Benelux BV - Nagele (Noordoostpolder)
Weer
-
Woensdag23° / 13°50 %
-
Donderdag28° / 15°20 %
-
Vrijdag33° / 19°50 %

















