Heftrucks veiliger met RFID-technologie
Brigade Electronics uit het Overijsselse Lutte komt met een veiligheidssysteem voor personen die werken rondom rijdend materieel als heftrucks.

Het bedrijf introduceert het ZoneSafe-systeem dat personen en obstakels rondom rijdend materieel als bijvoorbeeld een heftruck opmerkt. ZoneSafe werkt met RFID-technologie. Dat staat voor Radio Frequency Identification. Een antenne op de heftruck zendt daarvoor een signaal uit.
Personen die rondom de heftruck werken, dragen een sensor die dat signaal oppikt. Komt de sensor en dus de persoon binnen de ingestelde veiligheidszone van de heftruck, dan volgt er een visuele en akoestische waarschuwing bij de chauffeur. De sensor begint bovendien te trillen om de drager te waarschuwen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
7635
Gebruikt, € 17.500
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X167R (WD) #27416
Gebruikt, € 4.958
-
John Deere Tractor 6 175R TREKKER (RL) #25848
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Tractor 8320RT (ZOB) #28525
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Product Marketing Specialist
KWS BENELUX BV - Etten-Leur
Adviseur landelijk gebied
Gemeente Bronckhorst - Hengelo, Bronckhorst
(Aankomend) Specialist/Adviseur agrarische wet- en regelgeving (min. 32 uur)
ComponentAgro B.V. - NL
Medewerker Grondzaken
Vermilion Energy - Harlingen
Medewerker of herdsmanager melkveebedrijf
A.J.M.Buijs BV Slagkampweg 6 Rosmalen - Rosmalen, 's-Hertogenbosch
Weer
-
Zaterdag18° / 10°50 %
-
Zondag20° / 9°10 %
-
Maandag22° / 10°5 %